קורס צלילה 2 כוכבים

רוצים להתקדם לקורס צלילה הבא שלכם?

אם קיבלתם הכשרה לצלילה עד 18 מטרים, יש לכם אפשרות לעבור לקורס הבא – קורס צלילה 2 כוכבים. קורס צלילה של 2 כוכבים מאפשר לכם להגיע לעומקים של עד 30 מטרים וכאשר מדובר באתרי צלילה של העיר אילת זה אומר שתוכלו לצלול באחד מאתרי הצלילה היפים ביותר בישראל – אתר הצלילה סטיל. הסטיל היא אוניית טילים אשר הוטבעה בשנת 1994 ומשמשת עד היום כשונית אלמוגים מהממת ומיוחדת. אתר הצלילה סטיל ועוד אתרים נוספים באילת כגון שמורת האלמוגים ופרדייס מתאימים לצוללנים המגיעים עד לעומק של 30 מטר, כלומר בעלי תעודת צלילה של 2 כוכבים.

מחיר קורס צלילה של 2 כוכבים

על מנת שתוכלו להינות מהעיר אילת תוך כדי קורס צלילה, יש לכם אפשרות להינות ממחיר קורס צלילה של 2 כוכבים הכולל לינה בווילה מפוארת. לקורס עצמו תוכלו להירשם לבד או עם חברים כאשר כל קורס יוצא עם 6 תלמידים בסך הכל. הלינה היא משותפת בווילה מפנקת ומהממת במרכז העיר אילת, קרוב לקניון ולכל הפאבים והמסעדות הטובות ביותר של העיר. אם יש לכם איפה לישון באילת, תוכלו לשלם רק לקורס עצמו ולהינות ממחיר משתלם במיוחד כאשר הקורס מועבר על ידי מדריכי הצלילה הטובים ביותר באילת דרך מועדון צלילה ותיק ומקצועי.

קורס של יומיים הכולל לינה בוילה מפוארת

מתלבטים האם להירשם לקורס הצלילה של 2 כוכבים? רוצים לדעת למה כדאי לכם להירשם? הקורס כולל 6 צלילות באתרים שונים בחופי אילת עם הסעה מאורגנת של מועדון הצלילה ממקום איסוף מרכזי לכל אתרי הצלילה של הקורס. הקורס מתקיים בשעות 9 בבוקר ועד 3 אחר הצהריים ומאפשר לכם ללמוד כיצד להתנהל בצלילה בשעות הלילה ולבצע ניווט ימי מוצלח בעת הצלילה באתרים המקסימים והמיוחדים של העיר אילת.

הרשמה לקורס צלילה 2 כוכבים

להרשמה לקורס צלילה 2 כוכבים עם מדריכי הצלילה הטובים ביותר של העיר אילת, צרו קשר עם מועדון הצלילה פלמה דייווינג ריזורט אילת ותוכלו לשמור מקום כבר לקורס הבא של המועדון. צוות מועדון פלמה ישמח להדריך אתכם בקורס הצלילה ל-2 כוכבים ולספק לכם תעודה בין לאומית רשמית לצלילה עד לעומק של 30 מטרים בכל אתרי הצלילה בארץ ובעולם.

מאמרים נוספים