קורס צלילה כוכב 1+2

רוצים לקבל תעודת צוללן מתקדם? הגעתם למקום הנכון!

קורס צלילה כוכב 1+2 נחשב לאחד הקורסים האיכותיים ביותר לצלילה והוא כולל תעודה בין לאומית המספקת לכם כלים ואישורים לצלילה של עד עומק של 30 מטרים. הקורס נמשך סך הכל 7 ימים עם קבוצה מצומצמת של 6 משתתפים בלבד ובהדרכה מלאה ומקצועית של מדריכים מוסמכים ומיומנים, בעלי נסיון של מאות שעות צלילה. את הקורס ניתן לבצע באילת דרך בית ספר מקצועי לצלילה המספק לכם גם מקום לינה לאורך כל משך הקורס. הקורס מתחיל ביום ראשון ומתאים גם לשומרי שבת כאשר את היום השביעי של הקורס ניתן לבצע גם ביום ראשון של השבוע לאחר מכן.

מבנה קורס צלילה כוכב 1 כחלק מהקורס המלא

קורס צלילה כוכב 1 מורכב בעיקרו משלושה חלקים עיקריים ומהווה בסיס לצלילות העתידיות שלכם. הקורס מתחיל עם שיעורי תיאוריה מקצועיים המתקיימים בבית ספר הממוקם בעיר אילת. לאחר החלק התיאורתי תוכלו לעבור לשלב המעשי בו תצללו במים מוגנים כמו בריכה או ים. בשלב זה תוכלו ליישם את התפעול של ציוד הצלילה בפועל ולהתמקצע בהתנהלות במצבי חירום מתחת למים. בקורס כוכב 1, תבצעו סך הכל 6 צלילות מקצועיות כאשר 2 מהן יהיו עד ל-18 מטרים.

למה כדאי לעשות גם קורס צלילה כוכב 2?

קורס צלילה כוכב 2 מספק לכם 6 צלילות נוספות חשובות ביותר הכוללות התמקדות בלמידה ספציפית של שיטות צלילה. לאחר סיום הצלילות האחרונות ביום האחרון לקורס, תוכלו לקבל את התעודה המיוחלת ולבצע צלילות מקצועיות גם במדינות אחרות בעולם. קורס מספר 2 יאפשר לכם לצלול במקומות שונים בחופי אילת כגון שמורת האלמוגים המהממת, אתר המערות וחוף הנסיכה הייחודי.

קורס צלילה כוכב 1+2 בבית ספר מקצועי באילת

לפרטים נוספים והרשמה לקורס צלילה כוכב 1+2, צרו קשר עם פלמה דייווינג ריזורט אילת ותוכלו לקבל את כל המידע לגבי הקורס הבא של בית הספר. מועדון הצלילה פלמה מציע לכם לימוד תיאורתי מקצועי בבית הספר של המועדון ולימוד מעשי בחופי הים הנהדרים והמרהיבים של העיר אילת. צוות בית הספר כולל מדריכי צלילה מהטובים ביותר בישראל המביאים איתם ניסיון רב המתפרס על פני יותר מ-20 שנה בתחום.

מאמרים נוספים