קורס צלילה כוכב אחד

חושבים ללמוד קורס צלילה למתחילים? יש לנו פתרון בשבילכם!

קורס צלילה למתחילים הינו קורס צלילה כוכב אחד המספק לכם תעודה בין לאומית לצלילה עד לעומק של עד 18 מטרים. הקורס מתקיים בעיר אילת באחד מבתי הספר לצלילה הותיקים ביותר בישראל. בית הספר מעניק לכם גם אופציה לשינה בווילה מפוארת של המועדון הקרובה למרכז התיירות של העיר אילת. הקורס נקרא גם קורס מים פתוחים והוא נחשב לקורס מהנה במיוחד ויכול להתאים גם כמתנה לאנשים היקרים לכם. הקורס נמשך לאורך חמישה ימים, מיום ראשון עד יום חמישי כולל והוא מתבצע בקבוצה קטנה ואיכותית של 6 תלמידים בלבד וזאת בכדי שתוכלו להפנים את החומר הנלמד וליישם אותו בכל צלילה וצלילה.

קורס צלילה כוכב שני בשילוב כוכב ראשון

מלבד האפשרות לעשות קרוס צלילה כוכב 1, יש לכם אפשרות להגדיל את עומק הצלילה עד ל-30 מטרים באמצעות קורס צלילה כוכב שני. את קורס הצלילה של הכוכב השני, תוכלו לבצע בשילוב עם הכוכב הראשון ולסיים את הקורס המשולב תוך 7 ימים בלבד. המחיר הוא משתלם ביותר ומאפשר לכם לקבל תעודה בין לאומית נחשקת במיוחד המאפשרת לכם לבצע צלילות באתרי צלילה שונים בעולם עם אפשרות להגיע לעומקים משתנים. חשוב לציין כי ניתן להירשם לקורס כוכב 2 רק לאחר שעברתם בהצלחה את קורס כוכב 1 ועברתם את כל תהליך הלמידה העיוני הנדרש.

לבנות ביטחון בכל צלילה במעמקי הים

אחד הנושאים עליהם שמים דגש מדריכי הצלילה, הוא בניית בטחון עצמי בתוך המים. רמת צלילה גבוהה באה מתוך ידע וביטחון כי אתם יודעים מה לעשות בכל רגע נתון, בעיקר במצבי חירום. הביטחון מגיע בדרך כלל לאחר מספר צלילות, לכן חשוב לעשות כמה שיותר צלילות כבר בשלב הראשון של הלמידה שלכם. הקורס המשלב בין כוכב 1 לכוכב 2 מספק לכם סך הכל 16 צלילות מקצועיות והוא מהווה בסיס מצויין לבניית ידע וביטחון עצמי לצלילות הבאות שלכם.

בית הספר הטוב ביותר לקורס צלילה כוכב אחד

להרשמה לקורס צלילה כוכב אחד או לקורס משולב עם כוכב 2, צרו קשר עכשיו עם צוות פלמה דייווינג ריזורט אילת ותוכלו להירשם כבר לקורס הקרוב. צוות מועדון הצלילה פלמה ישמח לראותכם בקורס הבא באילת לחווית לימודי צלילה מהטובה ביותר בארץ.

מאמרים נוספים