צלילת חוף אלמוג

למה כדאי לצלול בחוף אלמוג באילת?

חוף אלמוג באילת הוא אחד החופים המומלצים לצלילה. זוהי רצועת חוף לא ארוכה במיוחד אך עם זאת היא עשירה מאוד בשמורות אלמוגים עם בעלי חיים יפהפיים במקום אחד. חווית צלילת חוף אלמוג כוללת ביקור ב-2 סירות מוטבעות המהוות אטרקציה מעולה לצוללים מפני שהן מושכות אחריהן בעלי חיים שונים המתרכזים במקום אחד. השונית התפתחה בצורה נעדרת באזור הצפוני של החוף בזכות 2 הסירות הללו וזה הפך להיות מקום צלילה אהוב במיוחד בעיר אילת.

הכרת עולם המים בחוף אלמוג

אז למה כדאי לכם להכיר את חוף אלמוג ואת שונית האלמוגים ברצועת החוף הזו? אם אתם רוצים להכיר את עולם מים ואת בעלי החיים הייחודיים הנמצאים בים האדום, עולם המים נפרס בפניכם בעת הצלילה באחד החופים היפים באילת. גם במרחק לא גדול מהחוף אפשר לראות מושבות של אלמוגים ומאות סוגים של דגים ידידותיים. מכיוון שהמים של הים האדום צלולים, ניתן לראות בצורה נוחה את הדגים מתחת למים עוד לפני הצלילה עצמה. תוכלו להנות מחוויה נפלאה של צלילה במיקום מושלם ובאווירה נהדרת. דרך האתר תוכלו להירשם לצלילות מודרכות בחוף אלמוג עם מדריכים מנוסים ומובילים בהדרכות צלילה בעיר אילת.

מה אפשר לראות בחוף אלמוג?

האלמוג הוא בעל חיים החי כחלק ממושבה מתחת למים. זהו מצע הגדילה הטוב ביותר עבור אצות ולכן צלילת חוף אלמוג מאפשרת לראות את מיטב עולם החי של חופי אילת. זוהי שמורה מנוהלת היטב עם פיקוח שוטף על ניקיון וצלילות מסודרות בכדי לא ליצור עומס על אזור החופים. מומלץ להכיר את חוף אלמוג באמצעות צלילות מקצועיות עם מדריכים או כחלק מקורס מקצועי ברמה של כוכב 1 או כוכב 2. דרך האתר תוכלו להנות גם מהשכרת סוויטות מפנקות ויוקרתיות לתקופת הצלילה ואף להצטרף לקבוצות תלמידים קטנות לצלילה של עד 6 תלמידים בכל קורס.

מועדון מקצועי לצלילת חוף אלמוג

רוצים לדעת יותר על צלילת חוף אלמוג? מעוניינים להכיר את אחד מהחופים היפים באילת? זה הזמן ליצור קשר עם פלמה דייווינג ריזורט אילת המספק לכם את מדריכי הצלילה הטובים ביותר לרצועת חוף אלמוג. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו להצטרף לצלילות הבאות בשבועות או בחודשים הקרובים.

מאמרים נוספים