צלילה למתחילים

רוצים ללמוד צלילה? זו הפעם הראשונה שלכם?

אם אתם חולמים לצלול ולהכיר את העולם מתחת למים, כדאי לכם להירשם לחוג צלילה למתחילים. היום אפשר לעשות קורס צלילה בעיר אילת במחיר משתלם הכולל גם לינה לימי הצלילה ולמידה עיונית בכיתות לצורך ההכנה שלכם לקראת הצלילה. באווירה נפלא ובעיר תיירות ייחודית, תוכלו לחוות את לימודי הצלילה הן מעשית והן עיונית במקום אחד מקצועי. באמצעות מדריכי צלילה מנוסים ומיומנים, תוכלו להכיר מספר אתרי צלילה עיקריים במעמקי הים האדום ולתרגל במשך שבוע עד שבועיים צלילות עם תלמידים נוספים בקורס.

היכרות עם העולם מתחת למים

חווית הצלילה הראשונה היא שונה מכל מה שחוויתם עד היום ובעיקר באתרי צלילה הכוללים צמחיה מרובה וסוגים שונים של בעלי חיים. בדרך כלל תתחילו עם צלילת היכרות של חצי שעה בליווי מדריך המאפשרת ללמוד להגיע לעומק הים, לתקשר באמצעות סימנים עם הידיים ולהתרגל לתחושה באוזניים. היתרון בקורסי הצלילה למתחילים באים לידי ביטוי באפשרות להגיע לקורס לבד או עם חבר או חברה מבלי לאסוף קבוצה של תלמידים. תוכלו להתגבש בתור קבוצה כבר מהרגע הראשון ולהנות מחוויית הקורס גם בשעות הערב לאחר שעות הלימוד והצלילה.

קורס צלילה כוכב 1 פלוס 2

היום אפשר למצוא צלילה למתחילים הכולל כוכב 1 פלוס כוכב 2 הנמשך 7 ימים וכולל סך הכל 16 צלילות עם מדריכים מקצועיים ומנוסים. תוכלו ללמוד את תיאוריית הצלילה, את הצלילה במים פתוחים או במים מוגנים ולהגיע לשלב המעשי כבר בימים הראשונים לקורס. לימודי הקורס המוצעים לכם כאן באתר מסתיימים בכל יום בשעה 15:00 ולכן הערב יהיה פנוי עבורם ליציאות, בילויים וכל מה שהעיר אילת מציעה לתיירים. הקורסים נערכים בקבוצות קטנות בלבד עד 6 תלמידים, כך שתוכלו להנות מלמידה איכותית יותר ואפשרות לשאול שאלות על כל נושא הקשור לצלילה.

הרשמה לקורס צלילה למתחילים באילת

רוצים לדעת עוד על קורס צלילה למתחילים? מעוניינים להירשם לקורס הבא שנפתח בעיר אילת? זה הזמן ליצור קשר עם פלמה דייווינג ריזורט אילת הנחשב לאחד ממועדוני הצלילה המובילים בישראל. מדריכי הצלילה של המועדון מביאים איתם מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום הצלילה וההדרכה לצלילה והם ישמחו להכיר לכם את עולם הצלילה באמצעות קורס מקצועי.

מאמרים נוספים