צלילה בחוף המערות

מחפשים חוף מדהים לצלילה? יש לנו פתרון בשבילכם!

חוף המערות הוא חוף עשיר מאוד לצלילה והוא מתאים לצלילה בשעות שונות במהלך היום ואף לשעות הלילה. בין אם אתם צוללים מתחילים ובין אם אתם צוללים בעלי ניסיון, חווית הצלילה בחוף המערות היא מיוחדת ומאפשרת לכם להכיר בעלי חיים שונים מתחת למים כמו אלמוג הכרוב ואת הגרזינונים עם דגי לילה נוספים. בתקופות האביב וחודשי הקיץ ניתן גם לצפות בתהליכים של בקיעת דגים והתנהלות ערה בתוך מי החוף.

סיבת השם חוף המערות

אז איך חוף המערות בעיר אילת קיבל את שמו ולמה הוא מומלץ? חוף המערות קיבל את שמו בזכות האלמוגים הייחודיים המצויים בו אשר יצרו מעברים מיוחדים הנראים כמו מערות. ישנו מעבר אחד הפתוח כיום לצלילה והוא מאפשר לגלות עולם שלם של דגים ובעלי חיים תת ימיים. חשוב שתהיה לכם הדרכה מקצועית בזמן הצלילה בכדי לשמור על מערת הצלילה ולא ליצור נזק לאלמוגים ובנוסף גם לשמור על הבטיחות שלכם בעת הצלילה. חשוב לדעת כי נכון לכתיבת שורות אלה, אין שירותי הצלה בחוף המערות ולכן חשוב לעשות את הצלילה עם מדריכים מוסמכים ומקצועיים בלבד.

לצלול במקום קסום בים האדום

אם החלטתם לקבוע צלילה באתר צלילה מהם ומיוחד, כדאי שתקבעו צלילה בחוף המערות הממוקם בעיר אילת. החוף שופע בדגים ובעלי חיים ולעיתים ניתן אף לראות דגי ענק בעומק הים. עומק רדוד של החוף מגיע לעד 6 מטרים באזור הדרומי ומאפשר צלילה נעימה ונוחה בקבוצה או עם מדריך צמוד. אתר המערות יכול להתאים לצלילות בעומקים שונים החל מ-18 מטרים ולהכיר את עולם החי של מעמקי הים גם בצלילות של 30 מטר. בכדי לשדרג את חווית הצלילה שלכם, תוכלו לשכור סוויטה במועדון צלילה מקצועי ולהנות מהסעות מסודרות לאתר הצלילה הישר מאזור הסוויטות.

הרשמה להדרכה לצלילה בחוף המערות

קיבלתם החלטה להירשם לצלילה בחוף המערות באילת? זה הזמן ליצור קשר עם פלמה דייווינג ריזורט אילת הנחשב לאחד ממועדוני הצלילה הטובים ביותר בארץ. המועדון כולל מדריכי צלילה עם ניסיון של מעל ל-2 עשורים בתחום והוא מספק קורסים בסיסים לצלילה למתחילים וצלילות מודרכות באתרי הצלילה היפים והמיוחדים ביותר של הים האדום.

מאמרים נוספים