צולל מים פתוחים מתקדם (כוכב 2)

Advanced adventurer Diver

סקירת הקורס:

קורס צולל מים פתוחים מתקדם הינו קורס ההכשרה הבא לאחר קורס מים פתוחים אשר מיועד לכל מי שסיים את הקורס הראשון ומעוניין להמשיך ולהתפתח בעולם הצלילה. בקורס זה נעלה בדרגה נוספת את מיומנויות הצלילה שרכשתם בקורס הראשון ונשים דגש על פיתוח יכולות הצלילה והרגלי הצלילה שיאפשרו לכם לרדת לצלילה עם בן זוג באופן בטיחותי.

התכנים העיקריים בקורס הינם:

כפי שטייסים מתמקצעים בצבירת שעות טיסה, בקורס זה תצברו יותר ויותר שעות צלילה שיעלו את הבטחון שלכם במים מתוך שליטה בציוד הצלילה, התרגלות והכרות רבה יותר עם הים וכן מודעות גדולה יותר לסביבתכם וכמובן לבן זוגכם כמו כן נתרגל במסגרת הקורס תרחישים שונים ונלמד כיצד להתמודד עימם ברוגע ובפשטות. הקורס כולל 6 צלילות נושא שיתקיימו באתרי צלילה שונים באילת, ביניהם: צלילת עומק, צלילת ניווט, צלילת סובב ימי, צלילת איזון, צלילה לספינה טבועה וצלילת לילה.

למי מיועד הקורס?

כל מי שיש ברשותו רישיון צולל מים פתוחים והינו כשיר רפואית*. צולל מים פתוחים צעיר (עד גיל 15) יוסמך לעומק של 20 מטרים. *מעל גיל 45 נדרש אישור רופא צלילה

עם איזו הכשרה אסיים את הקורס?

בסוף הקורס תהיו מוסמכים לצלול עם בן זוג עד עומק של 30 מטרים ללא מדריך. כמו כן כצוללי מים פתוחים מתקדמים את מוסמכים ללוות צולל מים פתוחים עם 12 צלילות רשומות עד עומק של 12 מטרים.

כמה זמן נמשך הקורס?

הקורס נמשך כיומיים

עדיין יש לך שאלות?

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת בטלפון או במייל.

גלריה

כל הקורסים שלנו

Call Now Button