צלילה עם דולפינים

אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בעיר הנופש הדרומית אילת היא צלילה עם דולפינים המתקיימת באחד מאתרי הצלילה השונים הפזורים ברחבי העיר.
השילוב בין המים הצלולים לבין היונקים המדהימים הללו, מעניק חוויה ייחודית ובלתי נשכחת שלא פוגשים כל יום, מה שמביא רבים לעבור חוויה חד פעמית זו בין שאר האטרקציות המוצעות בעיר.
חוויית צלילה באילת עם דולפינים מתאפשרת מגיל צעיר ועד לגיל מבוגר ולא נדרש ניסיון קודם בצלילה ולכן מתאימה כמעט לכל אחד בהתאם למצבו הבריאותי ובהצגת אישור רפואי.
כשמגיעים אל מועדון צלילה עם דולפינים, המשתתפים יקבלו הסברים מפורטים טרם הכניסה למים וכמובן את כל הציוד הנדרש על מנת לצלול בבטחה ולגלות את העולם המופלא שמתחת לפני המים.
עם מדריכים מוסמכים אשר בקיאים בתחום הצלילה ובמיוחד בעבודה והתנהלות מול הדולפינים, גם אתם תוכלו ליהנות מחוויה שוברת שגרה שתעלה על פניכם חיוך.

להכיר מקרוב את עולמם של הדולפינים

במהלך חוויית צלילה באילת עם דולפינים, תכירו את היונקים התת ימיים שנחשבים לאינטליגנטיים מאוד, עליזים, חברותיים ובעלי לב אוהב אשר שמחים להכיר חברים חדשים, גם את בני האדם שצוללים לצידם.
לא פעם ניתן לראות כי הדולפינים מנסים לשחות לצד הצוללנים, משמיעים קולות ובעצם מנסים למשוך את תשומת הלב של מי שמולם.
במקרים מסוימים נחשבת צלילה עם דולפינים כחוויה אשר מאפשרת לטפל בבעיות שונות בבני אדם וכזו המשפיעה באופן חיובי על הנפש ומקנה תחושת רוגע ושלווה.
כחלק מהרצון לשמור על סביבת חיים נאותה ובטוחה עבור הדולפינים, פעילויות הצלילה לצידם מפוקחות על ידי מדריכי הצלילה אשר שומרים על בטיחותם של הצוללנים והדולפינים כאחד.

מועדון צלילה באילת עם דולפינים

אם אתם בדרך לאילת או מתכננים להגיע בקרוב ועוד לא יצא לכם לעבור חוויה כמו צלילה עם דולפינים- כדאי לכם להכיר אותנו ואת המועדון שלנו.
אצלנו במועדון אנו מציעים חוויית צלילה לצד דולפינים המועברת על ידי מדריכים מוסמכים הבקיאים בתחום, חיים ונושמים את הים, אשר ישמחו להעניק לכם חוויה בצורה מקצועית וכייפית.
עם הניסיון שרכשנו במהלך שנות הפעילות של המועדון, אנו מציעים מגוון קורסי צלילה המתאימים למתחילים ומתקדמים, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.
לפרטים נוספים אודות מגוון סוגי הצלילות שאנו מציעים, התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

מאמרים נוספים