צלילה לקבוצות באילת

בעלי תעודת צלילה? רוצים לארגן צלילה עם מדריך באילת?

צלילה לקבוצות באילת היא אחת מהחוויות הטובות ביותר של העיר והיא יכולה להתקיים עם קבוצת החברים שלכם. מועדון צלילה מקצועי יכול לספק לכם לינה בווילה מפוארת והדרכת צלילה באתרי הצלילה המבוקשים ביותר באילת כגון אתר הצלילה הסטיל המפורסם, אתר המערות והגנים היפנים. אתרי הצלילה של אילת נחשבים לייחודיים ומגיעים לאתרים הללו תיירים מכל העולם. ניתן להתאים את ההדרכה באתר הצלילה על פי תעודות הצלילה שיש לחברי הקבוצה שלכם, כאשר ישנם אתרים המתאימים ל-18 מטר וישנם אתרי צלילה המתאימים לעומק של עד 30 מטרים.

צלילה לקבוצות הכוללת לינה בווילה משותפת

אם כבר החלטתם לקבוע צלילה לקבוצות באילת, כדאי שתעשו זאת בסטייל ובכיף לכל החברים שלכם. מועדון צלילה המספק לכם גם מקום לינה, הוא המשתלם ביותר כאשר מקום הלינה הוא וילה מפוארת המתאימה ללינה יחד של כל חברי הקבוצה. בדרך זו, אתם מחוברים להדרכת הצלילה מהיום הראשון ונהנים גם מהסעות לכל אתרי הצלילה באמצעות רכב של מועדון הצלילה.

מעל 10 אתרי צלילה משגעים בעיר אילת

אתרי הצלילה באילת מספקים לכם שפע של חוויות צלילה וכאשר אתם מבצעים זאת עם הדרכה מקצועית, החוויה מתעצמת עוד יותר. באילת יש מעל ל-10 אתרי צלילה מהממים המתאימים לצלילה בעומקים שונים. החברים שלכם המגיעים איתכם יוכלו לבחור את אתרי הצלילה מראש בהתאם לעומק המקסימלי האפשרי מבחינת ההכשרה של כולם. אם כולכם בעלי תעודות צלילה כוכב 2, יש לכם אפשרות לבחור בכל אחד מאתרי הצלילה של אילת ולהינות מחוויה מדהימה של צלילה במעמקי המים של הים האדום.

קביעת צלילה לקבוצות באילת במחיר מעולה

צלילה לקבוצות באילת מומלץ לעשות רק דרך בית הספר המקצועי ביותר לצלילה בעיר – פלמה דייווינג ריזורט אילת! מועדון פלמה נחשב לאחד ממועדוני הצלילה הותיקים ביותר בעיר והוא הכשיר עד היום מאות צוללנים מישראל וממדינות שונות בעולם. צוות המדריכים מביא איתו ידע רב וניסיון ויכול להדריך אתכם בכל אתרי הצלילה היפים ביותר של חופי העיר אילת. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לרשום את החברים שלכם להדרכת צלילה מקצועית במחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

מאמרים נוספים