צלילה בים האדום אילת

מאוהבים בים האדום? רוצים לראות אותו מבפנים?

צלילה בים האדום אילת היא חוויה מדהימה מאין כמוהה ולאתרי הצלילה של הים האדום מגיעים תיירים מכל המדינות בעולם. בעיר אילת יש מעל ל-10 אתרי צלילה מרהיבים ומיוחדים המעניקים חווית צלילה בלתי נשכחת. אם אתם לא יודעים לצלול וחוששים להתחיל, כדאי שתדעו שכל אחד יכול ועם הדרכה נכונה ומקצועית תוך 5 ימים בלבד כבר תוכלו לצלול לעומק של 18 מטרים באתרי הצלילה השונים של העיר. קורסי הצלילה מחולקים בין קורס צלילה למתחילים (כוכב 1) וקורס צלילה מתקדם יותר (כוכב 2). את קורסי הצלילה ניתן לעשות בנפרד או ביחד, כאשר את קורס צלילה מסוג כוכב 2 ניתן לבצע רק לאחר סיום קורס הצלילה למתחילים.

קורס צלילה כולל לינה במועדון צלילה מקצועי

הדרך הטובה ביותר והנוחה ביותר לעשות קורס לצלילה בעיר אילת, היא באמצעות מועדון צלילה מקצועי המספק גם מקום לינה לאורך כל ימי הקורס. קורס צלילה כולל לינה מאפשר לכם להינות מחווית צלילה נפלאה יחד עם קבוצה מגובשת הישנה בווילה משותפת ומפוארת של מועדון הצלילה. הקורסים מתקיימים בין השעות 9:00 ל-15:00 ומאפשרים לכם להינות מחיי העיר אילת גם בשעות הערב והלילה.

הרשמה לקורסי הצלילה הטובים ביותר באילת

אם החלטתם להירשם לקורס צלילה מקצועי, חשוב שתעשו זאת דרך מועדון צלילה ותיק עם מדריכי צלילה מוסמכים ומנוסים. הניסיון של מדריכי הצלילה הוא קריטי לשמירה על הבטיחות שלכם בעת הצלילה במים העמוקים ולכן מומלץ לפנות רק למועדון בעל שם וניסיון בצלילות עומק בחופי העיר אילת. תהיה לכם אפשרות לבחור בהרשמה לקורס מתחילים או קורס משולב של 2 כוכבים בכדי להגיע לעומק נוסף של עד 30 מטרים.

צלילה בים האדום אילת עם צוות מדריכים מנוסה

אם אתם חולמים על צלילה בים האדום אילת, כדאי שתדעו שהחלום שלכם הולך להתגשם בקרוב! צוות מועדון פלמה דייווינג ריזורט אילת מזמין אתכם להצטרף לאחד מהקורסים המקצועיים של המועדון וללמוד צלילה מהבסיס עם מדריכי הצלילה הטובים ביותר בישראל. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף והירשמו כבר עכשיו לקורס צלילה הקרוב ביותר של המועדון המתקיים בכל יום ראשון עם אפשרות ללינה באחת הווילות המפוארות של המועדון.

מאמרים נוספים