כוכב ראשון בצלילה

רוצים ללמוד לצלול? מעוניינים להצטרף לקורס כוכב 1?

קורס לכוכב ראשון בצלילה הוא קורס ההדרכה הראשון הנדרש לכם בכדי לצלול למעמקי הים. הקורס מתקיים במועדון צלילה מקצועי וכולל הדרכה עיונית ומעשית. זהו אחד הקורסים המיוחדים והייחודיים ביותר המאפשר לכם להכיר את העולם המדהים שנמצא מתחת למים. ניתן ללמוד בקורס על צלילה במים מוגנים ומים פתוחים והוא יכול לכלול גם צלילות בבריכה בכדי ללמוד את טכניקות הצלילה הבסיסיות. אפשר להירשם לקורס במועדון מקצועי באילת המספק לכם גם פתרונות לינה בסוויטות מפנקות והסעות עד לאתרי הצלילה היפים ביותר של הים האדום.

6 צלילות מודרכות בקורס מקצועי

בקורסים של כוכב 1 תוכלו להנות מ-6 צלילות סך הכל בקבוצות קטנות של עד 6 תלמידים בכל קורס. הקורס מסתיים בכל יום בשעה 3 אחר הצהריים, מה שמאפשר לכם להנות מהעיר אילת בשעות הערב במסעדות, פאבים ובטיילת היפה והייחודית של העיר. החלק העיוני של הקורס כולל בין היתר לימוד הפיזיקה של הצלילה ואיך לתכנן מסלול צלילה באופן מדויק. בנוסף לכך, תוכלו ללמד על בטיחות הצלילה והדרישות שיש מבחינת ביטוח לצלילות שתעשו אולי בעתיד באופן עצמאי (עם ההכשרה נוספות מתאימה).

לאילו גילאים מתאים קורס כוכב 1?

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס מקצועי לכוכב ראשון בצלילה, תוכלו להירשם לקורס אם מלאו לכם או לילד שלכם 12 ואם אתם בני 45 ומעלה, תדרשו להוציא אישור רפואי לביצוע הצלילה מרופא המתמחה לכך. הקורס נמשך סך הכל 5 ימים ויש לכם אפשרות להצטרף לקורס עם בן או בת זוג או חברים טובים בכדי להשלים לצמד לזמן הצלילה. לחילופין, תוכלו גם להגיע לבד לקורס ולהכיר אנשים חדשים לאורך כל תקופת הלמידה העיונית והמעשית.

הרשמה לקורס כוכב ראשון בצלילה

להרשמה לקורס איכותי ומקצועי לכוכב ראשון בצלילה, צרו קשר עם פלמה דייווינג ריזורט אילת הנחשב למועדון איכותי וותיק בתחום ההדרכה לצלילה בחופי אילת. המועדון מספק לכם תנאים מעולים לתקופת קורס כוכב 1 כולל לינה בסוויטות היפות והיוקרתיות של השייכות למועדון. עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בהדרכה, המועדון יספק לכם את שיטות הלימוד הטובות ביותר לצלילות באתרי הצלילה היפים של אילת.

מאמרים נוספים