ביטוח צלילה

צריכים לחדש את ביטוח הצלילה שלכם? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם אוהבים לצלול בים או צוללים בכל שנה, חשוב שיהיה לכם ביטוח צלילה בהתאם לימי הצלילה הנדרשים לכם. במדינת ישראל החוק קובע כי כל צולל מחויב להחזיק ביטוח תאונות צלילה לפני הצלילה הבאה שלו, כאשר ניתן לשלם על פוליסות ביטוח לתקופות של ימים ועד שבועות או לשנה שלמה. יש לבדוק כי הביטוח מתאים לסוג הצלילה שלכם כאשר ישנם סוגים שונים, כמו צלילה ספורטיבית, צלילה טכנית, צלילת מערות או צלילה של מדריכים מוסמכים. יש גם ביטוחים לקבוצות או משפחות ויש לבדוק את הכל האופציות בכדי לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר.

מה אתם מקבלים בביטוח צלילה?

כחלק מפוליסת ביטוח הצלילה שלכם תוכלו לקבל תנאים שונים הנוגעים לטיפול רפואי, כיסויים שונים לתקופות אשפוז או שיקום. חשוב לפנות לחברה מקצועית המספקת פוליסות מותאמות אישית היכולות להתאים לסוג הצלילה שלכם ולתקציב שלכם. גם אם אתם בטוחים במאה אחוזים לגבי יכולת הצלילה שלכם, חשוב שתהיה לכם פוליסת ביטוח מסודרת לצלילה. מקרים כמו עלייה מהירה מעומק הים או כל מקרה רפואי הקשור לזמן שלכם מתחת למים. טיפולים הקשורים לבעיות בריאותיות מצלילה כוללים בדרך כלל שימוש בתאי לחץ ויכולים להגיע לאלפי שקלים לסדרת טיפולים.

האם משתלם לעשות ביטוח?

חשוב לדעת שמלבד עניין החוק המחייב אתכם לביטוח צלילה בכדי לערוך צלילות בישראל, זהו בהחלט ביטוח משתלם מבחינה כלכלית לכל מקרה שיהיה. טיפולים בתא לחץ מוצעים בסל הבריאות בישראל וניתן לקבל אותם דרך קופות החולים השונות, עם זאת הם מיועדים רק לצרכים שיקומיים כמו נפגעים משריפה או חולים במחלת הסכרת. לכן הכיסוי הביטוחי של הצלילות שלכם הוא קריטי בכדי למנוע תשלומים יקרים לטיפולי תא לחץ במידת הצורך. חשוב לבדוק כי פוליסת הביטוח שאתם מקבלים כוללת את הסעיפים הנוגעים לטיפולים בתא לחץ.

הצטרפות לפוליסת ביטוח צלילה משתלמת

החלטתם לעשות פוליסת ביטוח צלילה? מעוניינים בפוליסה מקיפה ומשתלמת? זה הזמן לפנות לפלמה דייווינג ריזורט אילת הנחשב לאחד ממועדוני הצלילה הוותיקים בעיר אילת המספק גם שירותי ביטוח מקצועיים לכל סוגי הצלילות. התקשרו עכשיו לצוות המועדון ותוכלו להצטרף לפוליסת ביטוח המותאמת לצרכים שלכם.

מאמרים נוספים